Осередок гендерної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка виник на базі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Керівник: завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Людмила Іванівна Міщик.

Напрям наукової роботи. Підготовка студентів до реалізації інноваційних технологій в сфері гендерного виховання у процесі соціально-педагогічної роботи та навчально-виховної діяльності в середовищі педагогічного університету.

Наукова школа. При кафедрі функціонує наукова школа «Підготовка соціального педагога до впровадження інноваційних технологій у процес розвитку особистості». Керівник – докторка педагогічних наук, професорка Міщик Людмила Іванівна.

Результати роботи школи були представлені і дістали схвалення на Всеукраїнських та міжнародних конференціях:

У сфері соціально-педагогічних послуг для населення школа розробила та реалізує такі програми:  «Ми такі ж як і усі»; «Здорове покоління»; «Друг» (для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку); програма «Студентський педагогічний кіноклуб»; програма «Гендерні взаємовідносини: стать та характер»; освітня технологія «Дебати» (для студентів, старшокласників, учнів училищ, коледжів та ліцеїв) у формі діяльності Дебатного клубу університету «Оратор і Я», наукового гуртка «Дебатна майстерність майбутніх соціальних педагогів і соціальних працівників»; Клуб студенток-матерів тощо.

Координатор проектів та освітніх ініціатив Осередку гендерної освіти:
Володимир Любивий, асистент кафедри, помічник ректора
Контакти: +38 095 1924889; факс: 05444 – 2-34-74
Адреса: вул. Києво-Московська, 24,