Центр гендерної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Центр гендерної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії створений у березні 2015 року  для досягнення освітніх, наукових, соціальних цілей, включаючи дослідження з актуальних проблем гендерної політики та гендерних відносин на базі кафедри педагогіки та психології факультету початкової освіти та філології.

Метою діяльності Центру є здійснення дослідницьких програм, пов’язаних із гендерною проблематикою в різних її аспектах і проявах: надання науково-практичної допомоги викладачам і студентам академії щодо впровадження ідей гендерної рівності в навчально-виховний процес; посилення гендерного компонента в змісті професійно-орієнтованих дисциплін; підготовка майбутніх фахівців, які сприятимуть розвитку особистісного потенціалу та реалізації гендерної рівності у різних соціальних сферах.

Основні напрями роботи:
-    Психологічна гендерологія
-    Педагогічна гендерологія
-    Соціальні гендерні проблеми
-    Співробітництво з центрами гендерної освіти в Україні
-    Учать у науково-практичних конференція(семінарах, круглих столах тощо) з гендерної тематики
-    Підготовка та захист дипломних проектів з гендерної тематики

Наші контакти:
м.Хмельницький