Центр ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ

Центр ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ

Leleka

Центр ґендерної освіти  Одеського державного університету внутрішніх справ створений на базі кафедри адміністративного права та адміністративного процесу у вересні 2015 р.
Метою діяльності Центру ґендерної освіти ОДУВС є надання науково-практичної допомоги викладачам, курсантам та студентам щодо впровадження ідей ґендерної рівності у навчально-виховний процес шляхом посилення ґендерного компоненту у змісті соціально-гуманітарних дисциплін; проведення виховних заходів; організації науково-дослідної роботи щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації всіх форм дискримінації, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми тощо.
Створення Центру ґендерної освіти в ОДУВС відповідає сучасним  реаліям розвитку України в умовах курсу на євроінтеграцію. Так, впровадження ґендерних підходів у систему освітиє одним із напрямів реалізації Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року. 3 липня 2015 року при Міністерстві освіти і науки України було створено робочу групу з питань політики ґендерної рівності та боротьби з дискримінацією у сфері освіти. 25 серпня 2015 року Президент України затвердив своїм Указом Національну стратегію у сфері прав людини, в якій суттєва увага приділена питанням рівності жінок та чоловіків, попередження насильству в сім’ї, протидії торгівлі людьми тощо.
З огляду на специфіку Одеського державного університету внутрішніх справ як вищого навчального закладу, який готує майбутніх правоохоронців та правозахисників, у фокусі основних напрямів діяльності ЦҐО, крім загальних аспектів ґендерної проблематики, знаходяться питання протидії ґендерно обумовленому насильству, зокрема насильству в сім’ї та торгівлі людьми.
В складі ЦҐО ОДУВС працюють експерти з питань протидії насильству в сім’ї та торгівлі людьми, європейських антидискримінаційних стандартів тощо.Представники ЦҐО ОДУВС постійно підвищують свою обізнаність з ґендерної проблематики та вдосконалюють майстерність щодо здійснення тренерської та просвітницької діяльності, співпрацюють з органами публічної адміністрації та громадськими організаціями, ЗМІ тощо.
Наші контакти:
м. Одеса, вул. Успенська, 1
Керівниця ЦГО: Ковальова Олена Володимирівна
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
т. 0663176864