Центр ґендерної освіти Чернігівського національного технологічного університету

Центр ґендерної освіти Чернігівського національного технологічного університету створений 7 грудня 2015 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.09.2009 № 839 «Про впровадження принципів ґендерної рівності в освіті», рішенням Вченої ради ЧНТУ від 30 листопада 2015 р.

Мета діяльності ЦҐО ЧНТУ: надання науково-практичної допомоги викладачам та студентам щодо впровадження ідей ґендерної рівності у навчально-виховний процес шляхом посилення ґендерного компоненту у змісті дисциплін, проведення виховних заходів, організації науково-дослідної роботи для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, ліквідації всіх форм дискримінації, запобігання насильству у всіх сферах життя суспільства, протидії торгівлі людьми тощо.

Основні напрями роботи:
– науково-дослідницька діяльність;
– просвітницька діяльність;
– проектна діяльність.

Наші контакти:
м. Чернігів, вул. Козацька 1А, корпус 8, каб. 207.
Керівниця ЦҐО: Наталія Ємець
Тел: (046) 272 40 75