Центр гендерної освіти ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну»

Урочисте відкриття Центру гендерної освіти відбулося 25 жовтня 2017 року

Мета діяльності ЦҐО: наданнянауково-практичної допомоги викладачам та студентам щодо впровадження ідейґендерної рівності у навчально-виховний процес шляхом посилення ґендерногокомпоненту у змісті дисциплін, проведення виховних заходів, організаціїнауково-дослідної роботи для забезпечення рівних прав і можливостей жінок ічоловіків, ліквідації всіх форм дискримінації, запобігання насильству у всіхсферах життя суспільства, протидії торгівлі людьми тощо.

Основні напрями роботи:
– науково-дослідницька діяльність;
– просвітницька діяльність;
 – проектна діяльність.

Наші напрацювання:
1. Гендерні модулі включено до програм суспільних дисциплін – соціології, культурології, філософії та економіки
2. Здійснюється керівництво підготовкою студентських наукових робіт на конференції та конкурси з гендерноїпроблематики.
3. Для харківськогоGendermuseum організован міжнародний бісерний арт-проект«Жіноча історія у бісері»/ «Beading the Womantory», в якому взяли участь 34 майстрині та майстри з Бельгії, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Росії,США, Швейцарії та всієї України.

Контакти:
 м. Харків, вул. Данілевського, 3, ауд. 305