Харківський національний університет міського господарства ім. Бекетова - Дружній до родини

Leleka

27 квітня 2015 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся фінал ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

Цього року участь у заході взяло студентство з 20-и вузів, а на конкурс було подано більше 70 робіт. До конкурсу долучилися інші регіони України, поєднані Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ.
 Організатори конкурсу: ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Департамент науки і освіти  Харківської обласної державної адміністрації, Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

З привітаннями до фіналістів виступили: ректор Університету – д.т.н., проф. Бабаєв Володимир Миколайович; начальник Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації - Бабічев Анатолій Валерійович; президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда- Україна»  - д.ю.н., проф. Левченко Катерина Борисівна; співробітниця Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ – Маргарита Васгес.

Директорка Гендерного центру ХНУМГ імені О. М. Бекетова - к.е.н., доц. Бібік Наталія Валеріївна презентувала  Концепцію  Університету,  «дружнього до родини». Непересічною подією для традиційного проведення Конкурсу стали дизайн-проекти «Дитячий центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова», виконані студентами ф-ту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Університету (наук. керівн. - ас. кафедри Л. М. Швець,  основ архітектурного проектування та рисунку).

Конкурсні роботи оцінювали провідні гендерні експерти  та експертки, у тому числі міжнародні: Олександр Першай –  к. філол. наук, (Ph.D.),  Центр гендерних досліджень Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва), редактор освітнього альманаху «Women in Politics: New Approaches to the Political». На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були визначені фіналісти конкурсу.