КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ «СУСПІЛЬСТВО КРІЗЬ «ҐЕНДЕРНІ ОКУЛЯРИ»»

Leleka

23 лютого 2017 року підведено підсумки конкурсу відеороликів «Суспільство крізь «ґендерні окуляри»». Організаторами конкурсу є Центр ґендерної освіти Луцького педагогічного коледжу, кафедра суспільних дисциплін та циклова комісія викладачів фізико-математичних дисциплін.

Метою заходу є залучення студентську громаду до ґендерної проблематики через розкриття творчих здібностей студентів/-ок коледжу, привернути увагу молодих людей до проблеми нерівних прав і можливостей жінок та чоловіків в різних аспектах суспільного й сімейного життя. Тематика конкурсних робіт була різноманітною. Це і проблеми протидії насильства в сім’ї, суспільстві; це і необхідність подолання гендерних стереотипів в професії, сім’ї, суспільстві; це і сегрегація на ринку праці; це і сексизм в рекламі; це і включення фемінітивів не лише у повсякденному житті, а і на державному рівні тощо.

Диплом І ступеня отримало дві роботи: Гайдучик Катерини та Колбасюк Ольги (31 шк.) – тематика роботи присвячена використанню фемінітивів; Громик Катерини та Марценюк Анни (31 шк.) – тематика роботи присвячена гендерним стереотипам, ця ж робота відзначена і в номінації «Глядацькі симпатії». Диплом від організаторів конкурсу отримала робота Панасюк Ірини та Поліводи Ольги (31 шк.) – за креативний підхід та власне висвітлення теми протидії насильства щодо дітей.

Членкині журі конкурсу: Дашенкова Н. (ХНУРЕ, м. Харків), Омельченко Г. (ХНУСГ ім. Петра Василенка, м. Харків) та Стельмах Б. (ВОГО «Волинський прес-клуб», м. Луцьк).