Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Міжнародної науково-практичної конференції „Гендер. Екологія. Здоров´я”

Leleka

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

V-ї Міжнародної науково-практичної конференції „Гендер. Екологія. Здоров´я”, що відбудеться 20-21 квітня 2017 р. у Харківському національному медичному університеті за адресою:

проспект Науки, 4, м. Харків, Україна

Мета конференції ­– міждисциплінарний аналіз проблем гендерної рівності, екології та здоров´я у контексті гендерної медицини; інтеграція зусиль вчених та громадськості у розробці нових підходів до їх розв’язання.

Координатори:

Карпенко Катерина Іванівна - директор Центру гендерної освіти ХНМУ, професор кафедри філософії

Тел. 067-951-35-49

707-73-38 - кафедра філософії

Корост Ярослава Володимирівна - виконавчий директор ВГО "Асоціація превентивної та антиейджинг медицини"
тел. +38(044) 300-12-95
+38(050) 447 45 10
www.apam.org.ua

Кателевська Наталія Миколаївна -

відповідальний секретар конференції

707-72-51 - кафедра гігієни та екології № 1

skype: natalik805

Робочі мови конференції:  українська, російська, англійська

Планується видання рекомендованих оргкомітетомтездоповідей у збірнику матеріалів конференції (за умови сплати оргвнеску)

Кращі доповіді будуть надруковані у фахових журналах

ОСНОВНІ ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Планується робота круглого столу «Сутність та перспективи Превентивної, Антиейджинг та Гендерної медицини»

I.ЗАГАЛЬНО-ТЕОРЕТИЧНІ І ПРАКТИЧНІ ЗАСАДИ ГЕНДЕРНОЇ ПРОБЛЕМИ

▪ Феномен гендеру в філософії і повсякденності

▪ Гендерні стереотипи: користь чи вада?

▪ Соціально-політичні, економічні та правові аспекти проблеми «гендер, екологія, здоров´я»

▪ Феномен гендеру в українській культурі: проблеми та перспективи

▪ Молодь, проблеми гендерної рівності та екологічні перспективи

ІІ. ГЕНДЕРНІ ПРОБЛЕМИ В МЕДИЦИНІ

▪ Гендерні відмінності у маніфестації та розвитку захворювань

▪ Вплив чинників навколишнього середовища на репродуктивне здоров’я

▪ Вплив статі на частоту розвитку ускладнень

▪ Вплив статі на прогнозування результатів лікування

▪ Врахування гендерних відмінностей у роботі лікаря загальної практики

ІІІ. ГЕНДЕРНА ПРОБЛЕМАТИКА В ЕКОЛОГІЇ

▪ Гендерні проблеми формування здорового способу життя

▪ Екозалежна патологія, її чинники та гендерні особливості. Ендемічні хвороби.

▪ Гендерні питання у охороні та гігієні праці

▪ Медико-біологічні та гендерні проблеми адаптації до змінених умов життєдіяльності

▪ Проблеми урбанізації та гендерні особливості організації середовища життєдіяльності

▪ Соціальне середовище та психогігієна статі

Вимоги до оформлення матеріалів конференції

1.Тези подаються у надрукованому вигляді (2 примірники, у форматі - rtf)  текстовий редактор Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5, поля з усіх боків 2 см. у Центр Гендерної освіти ХНМУ (кафедра філософії), або ел. поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Назва файлу за прізвищем першого автора англійською мовою(кількість авторів – не більше 3).

3. Вимоги до оформлення тез: прізвище й ініціали авторів у вехньому правому куті, назва тез великими літерами. Тези на одному примірнику повинні мати візу наукового керівника«Дозволено до друку» (для студентів та аспірантів).

4. До тез на окремому аркуші додати заявку на участь у конференції.

5. Обсяг тез не повинен перевищувати 2 сторінок. Усі медичні препарати в тексті повинні мати не комерційну, а міжнародну назву.

Матеріали, що не відповідають пред’явленим вимогам, оргкомітетом до друку не приймаються.

Термін подачі тез заявок  (DeadLine) –

1 квітня 2017 року

Оргвнесок -  120 грн. (викладачі та наукові співробітники), –  60 грн. (студенти та магістранти) подати разом із тезами у Центр Гендерної освіти ХНМУ (кафедра філософії) або надіслати на адресу оргкомітету:

Харківський національний медичний університет, проспект Науки, 4, 61022  м. Харків, Україна.  Кателевській Наталії  Миколаївні

Іногороднім учасникам пропонується проживання у профілакторії ХНМУ

Витрати на харчування, транспорт учасники конференції здійснюють за власні кошти

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

„ГЕНДЕР. ЕКОЛОГІЯ. ЗДОРОВ´Я”

Прізвище, ім’я, по батькові__________________

Науковий ступінь__________________________

Вчене звання_____________________________

Посада__________________________________