Спільний захід Гендерного ресурсного центру СумДУ та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області

У Сумах юристи долучились до спортивного гендерного орієнтування 

20 липня 2017 року Гендерним ресурсним центром Сумського державного університету було проведено «Спортивне гендерне орієнтування» для партнерів з Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області. Захід відбувся у межах  засідання  Керівної ради юристів та співпраці СумДУ з правниками.

Пізнавально-розважальний формат спортивного гендерного орієнтування, який регулярно проводиться Гендерним ресурсним центром СумДУ з різними цільовими групами, вкотре став приємним та корисним досвідом занурення у гендерну тематику.

 Цього разу – для юристів, які у своїй діяльності навряд чи зможуть обійтись без гендерного підходу, що дозволяє налагоджувати та підтримувати конструктивну комунікацію з різними людьми. Через розвиток критичного мислення учасників/-ць спортивного гендерного орієнтування по відношенню до існуючих гендерних стереотипів формується не лише неупереджене ставлення до клієнтів, а й до своїх колег, у команді з якими доводиться щодня виконувати функціональні обов’язки, до своїх близьких у повсякденному житті тощо – це основні висновки, які були зроблені по завершенню заходу. А змагальна атмосфера спортивного гендерного орієнтування дозволила пересвідчитись й у тому, що від забезпечення рівних можливостей для жінок і чоловіків в результаті виграють усі. Працівники бюро правової допомоги зазначили, що у такій невимушеній формі здобуття дуже корисного для них знання, вони отримали ще й хвилю позитивних емоцій.