Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково - практичній конференції

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

Інститут педагогіки

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка»

Вельмишановні вчені, викладачі вищих навчальних закладів, докторанти, аспіранти, молоді науковці!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ У

ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ПРІОРИТЕТИ У ЗМІСТІ Й СТРУКТУРІ СУЧАСНОЇ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЗМІН»,

що відбудеться 19 жовтня 2017 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

(ЗАОЧНО)

Напрями роботи конференції:

1. Методичне забезпечення контролю й оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з урахуванням вікових особливостей молодших школярів і специфіки змісту навчальних предметів.
  2. Формування ключових і предметних компетентностей учнів початкових класів у навчальному процесі.
  3. Дидактичне моделювання організаційних форм компетентнісно орієнтованого навчання в початковій школі
  4. Проблеми вищої освіти й підготовки вчителів початкової школи.
  5. Новітні технології в забезпеченні якості освітнього і виховного процесу в початковій школі.
  6. Управління навчальним процесом у сучасній початковій школі.
  7. Соціально-педагогічна робота і гендерне виховання в початковій школі.

Учасникам конференції пропонується публікація матеріалів у вигляді:

- тез доповідей у збірнику матеріалів конференції;

- статті у збірнику наукових праць«Вісник Черкаського університету» (Серія «Педагогічні науки) (індексується в міжнародній наукометричній базі Index Copernicus ICV 2015 : 53.99), що оформлена згідно з вимогами редакційної колегії збірника.

Фінансові умови участі в конференції.

1. Організаційний внесок 150 грн (програма, збірник матеріалів, сертифікат учасника конференції).

Для участі в конференції необхідно надіслати до 15 жовтня 2017 року (включно) на електронну адресу shpakvalentina64@gmail.comтакі матеріали:

• тези доповідей обсягом 2-3 повні сторінки (обов’язкові для всіх; назва файлу: Cтрілець_тези);
  • статтю до збірників наукових праць (за бажанням; назва файлу: Стрілець_стаття);
  • заявку учасника по кожному з авторів тез/статті (назва файлу: Стрілець_зявка);
  • сканкопію квитанції про оплату оргвнеску або за публікацію статті (можна з підтвердженням sms повідомленням на тел. (098) 239 17 28).

Кошти за публікацію тез і статті учасникам з України можна перерахувати в будь-якому відділенні «Приватбанку» через термінал самообслуговування, касу або через мережу Інтернет за допомогою «Приват24» на картковий рахунок 5168 7422 0206 3131 (Отримувач: Шпак Валентина Павлівна).

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Електронний варіант тез доповіді (до 2-3 сторінок) має бути виконаний у MS Word (формат rtf), розмір сторінки А4, поля з усіх сторін по 2 см, через 1,5 інтервал, шрифт Times New Roman, 14 кегль. Текст набирається без переносів, на всю ширину сторінки. Допускається виділення ключових понять курсивом. Необхідно використовувати прямі лапки («…»). При наборі тексту потрібно розрізняти символи дефіса (-) і тире (–).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

А.В. Стрілець,

кандидат педагогічних наук, доцент

(Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Україна)

УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ У СУЧАСНІЙ ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

Виклад основного матеріалу.

Список використаних джерел

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИучасника конференції

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю, у родовому відмінку)

Науковий ступінь, учене звання

Місце роботи чи навчання (повна назва організації чи навчального закладу), посада

Адреса для листування (адреса відділення Нової пошти)