Харків запрошує

23 вересня 2017р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбудеться презентація гендерних ініціатив громадських організацій Харкова,що здійснюються за підтримки міської програми «Молодь Харкова».

 ГО «Молода перспектива» та ГО «Лінк» запрошують долучитися до обговорення актуальних питань організації гендерно-справедливого міського простору. Що таке гендерна урбаністика? Чи(м) відрізняються погляди жінок та чоловіків на місто? Чому важливо чути голоси жінок у міській політиці? Як жінки можуть солідаризуватися та впливати на розвиток міст? Ці та інші питання будуть у фокусі уваги панельної дискусії за участю Олени Стрельник – соціологині, дослідниці, громадської активістки, координаторки проекту «Полтава очима жінок», експертки з гендерних питань ;Наталі Бібік –Директорки Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, керівниці проекту «Гендерна політика великого міста», Галини Фесенко – координаторки проектів Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, експертки з гендерної урбаністики.

ХОГО«Харківський обласний гендерний ресурсний центр» представить фотовиставку «Місто,дружнє до людини», підготовлену в рамках проекту «Центр гендерної культури –інноваційний майданчик неформальної гендерної просвіти». Запрошуємо усіх до спільногообговорення можливостей розвитку гендерно справедливої інфраструктури Харкова таподальших спільних дій.

Розклад роботи


11.00-12.30 панельна дискусія "Гендерна політика міста"
12.30-13.00 кава брейк
13.00-14.00 презентація фотовиставки «Місто, дружнє до людини»
Для участі у заході, будь ласка, заповніть он-лайн заявку:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScWU_MPIENN-TbdB7kdBUmOyL64PCZr0bDiL-4B0K5PWH8a1Q/viewform