СумДУ долучився до засідання творчої групи Громадської ради з гендерних питань при МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus.

Фахівчиня  Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, Костенко Андріана Миколаївна, взяла участь у засіданні робочої групи «Ґендерна просвіта» Громадська рада з ґендерних питань при МФО "Рівні можливості"/Equal Opportunities Caucus, що відбулося 22 вересня у м.Київ.
  Під час засідання голова робочої групи, народна депутатка України Світлана Войцеховська, зазначила, що до Закону про освіту було включено правки стосовно ґендерних компетенцій при підготовці спеціалістів різних профілів  та висловила      сподівання, що цей закон буде підписано Президентом найближчим часом. Крім того запропоновано експертам долучитися до розгляду ще двох законопроектів "Про вищу освіту" та "Про дошкільну освіту" та надати свої пропозиції.
 На зустрічі також були присутні представниці Міністерства внутрішніх справ, які здійснили загальний огляд гендерного компоненту у своїй роботі. При цьому зосереджена увага на необхідності включення у навчальні програми підготовки майбутніх поліцейських гендерної складової. Представниці Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти висловили готовність надати експертну підтримку у такій роботі.