Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ

КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ЦЕНТР ҐЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ ЛУЦЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

14 грудня 2017 року

Місце проведення: м. Луцьк, просп. Волі, 36, Луцький педагогічний коледж

Шановні колеги/колежанки!

Запрошуємо Вас взяти участь у VІI науково-практичній конференції «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі».

Мета конференції: презентація та обговорення практичних досягнень, сприяння активізації творчої діяльності фахівців, зайнятих у сфері наукових досліджень, педагогічній діяльності, а також обмін науково-практичним педагогічним досвідом викладачів, учителів, вихователів, студентів з методики викладання суспільствознавчої складової та суміжних питань.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

У межах конференції планується розглянути питання за такими секціями:

Секція 1. Особливості викладання суспільних дисциплін у вищій та середній школі.

Секція 2. Аспекти викладання та навчання освітньої галузі «Суспільствознавство» у початковій школі.

Секція 3. Проблеми та перспективи проведення занять суспільствознавчого циклу у дошкільному навчальному закладі.

Секція 4. Національно-патріотичне та морально-естетичне виховання в освітньому процесі.

Секція 5. Ґендерна освіта як чинник інтеграції України до світової спільноти.

Для участі в конференції потрібно до 25 листопада 2017 року подати до Оргкомітету заявку учасника/-ці, текст доповіді в електронному вигляді та скановану квитанцію про оплату.

У роботі конференції братимуть участь

Науковці/-иці, керівники/-ці, педагоги/-ні, вчителі/-ьки початкової школи, вихователі/-ьки дошкільних навчальних закладів, студенти/-ки (присутність викладачів-керівників/викладачок-керівниць студентських досліджень обов’язкова).

Взяти участь у роботі конференції можна в статусі слухача/-ки, доповідача/-ки

Слухачі/-ки можуть брати участь в обговоренні, що буде проходити у межах конференції.

Доповідачам/-кам надається можливість висвітлити питання з обраних напрямів.

Тривалість виступу не більше 5–7 хвилин. Матеріали доповідей та виступів будуть опубліковані у збірнику конференції.

В рамках конференції відбудеться МАЙСТЕР-КЛАС «Розвиток критичного мислення на різних предметах». Авторка – Олена Зарічна, тренерка благодійної організації «Вчителі за демократію і партнерство» (м. Київ).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ:

1. Текст друкується форматом А4 в текстових редакторах Word for Windows (6.0–7.0). Поля: усі по 20 мм. Кегль Times New Roman, розмір – 14, інтервал – 1 см, абзац – 1,25.
  2. Оформлення тексту:

– у правому верхньому кутку вказати прізвище та ініціали автора(ів)/-ки(ок) у називному відмінку, назву організації (без скорочень та абревіатур), назву міста;

–  назва доповіді або статті – посередині, великими літерами без заключної крапки, кегль Times New Roman, напівжирний;

–  анотація та ключові слова – українською мовою, кегль Times New Roman, розмір – 14, курсив;

–  через рядок – основний текст з відступом першого рядка 1 см;

–  у тексті статті посилання позначаються в квадратних дужках ([1, с. 54]);

–  після основного тексту статті напівжирним кеглем посередині пишеться слово «Використані джерела»;

–  список джерел – за абеткою згідно з вимогами до оформлення літературних джерел.

1. Обсяг статті (тез) – від 3 до 5 сторінок. Рукопис не повертається. Автор(и)/-ки несуть відповідальність за наукову достовірність запропонованого матеріалу, за правильне оформлення наукового апарату, цитування джерел та посилання на них, літературну редакцію.

Матеріали, які не оформлені згідно з вимогами і подані після зазначеного терміну Оргкомітетом розглядатися не будуть. Наукові доробки подавати в електронному варіанті на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Організаційний внесок (витрати на публікацію матеріалів та сертифікату конференції) складає 120 грн. Організаційний внесок здійснювати поштовим переказом за адресою:

43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Соборності, 16, кв. 79, Луцюк Юлії Анатоліївні

Вказувати призначення платежу: «П.І.Б. учасника/-ці, конференція»

Додаткову інформацію щодо проведення конференції Ви можете одержати у координаторки Гарбарук Альони Сергіївни – тел.: (095) 786 97 70.

Оплата відряджень, проїзду, харчування – за кошт організацій, які відряджають учасників/-ць для роботи у конференції.

Реєстрація учасників/-ць розпочнеться з 10 години. Початок конференції об 11.00.

на участь у роботі конференції

Прізвище, ім'я, по батькові

Назва організації

Посада, категорія, вчений ступінь, звання

Тема доповіді (статті)

Секція

Статус участі в конференції: доповідач/-ка або слухач/-ка (вказати ОБОВ’ЯЗКОВО!!!)

Прізвище, ім’я, по батькові наукового керівника/-ці (для студентів/-ок, аспірантів/-ок)

Посада, категорія, вчений ступінь, звання наукового керівника/-ці (для студентів/-ок, аспірантів/-ок)

Телефон (ОБОВ’ЯЗКОВО!!!)

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Галина Єрко,

Луцький педагогічний коледж, м. Луцьк

ҐЕНДЕРНЕ ВИХОВАННЯ – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА

ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ВИЩОЇ ШКОЛИ

У статті розкривається необхідність введення ґендерного компонента при підготовці вчителів початкової школи.

Ключові слова: ґендерний компонент, ґендерна освіта, ґендерне виховання, ґендерний підхід, система освіти.

Текст статті

Використані джерела

1. Бабанов К. О. Життєтворчі проекти в навчанні історії України / К. О. Бабанов, В. А. Нищета. – Харків : Основа, 2008. – 109 с.