Підведено підсумки ХІ Регіонального наукового конкурсу молодих вчених "Гендерна політика очима української молоді"

Шановні колеги та колежанки!

У ХНУМГ ім. О.М.Бекетова  відбувся Фінал ХІ Регіонального конкурсу "Гендерна політика очима української молоді"
 У конкурсі взяли участь 88 молодих викладачів/чок та наукових співробітниць, аспірантів/ток, студентів та студенток.

У нагородженні фіналістів Конкурсу  взяли участь представники ГО «Молоді харківʼяни», які вручили премії за кращі роботи з тематики «Харків – місто рівних можливостей» (проект реалізується в рамках Міської програми «Молодь Харкова» на 2012-2017 роки).

Учасники Фіналу також мали можливість долучитися до Ворк-шопу «Гендерні особливості містопланування Харкова», що проводився волонтерками Гендерний центр ХНУМГ імені О.М. Бекетова

Запрошуємо до участі у наступному  ХІІ Конкурсі, що відбудеться у 2018!