Центр гендерної освіти Криворізького державного педагогічного університету запрошує до участі у науково-методологічному семінарі

Шановні колеги,повідомляємо, що  15 грудня 2017 р. о 12:00 у Центрі гендерної освіти Криворізького державного педагогічного університету, за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54 (Центр гендерної освіти, аудиторія №426) буде проведено науково-методологічний семінар «Гендерний вимір освіти: теоретичні та прикладні аспекти».

Метою проведення науково-методологічного семінару є визначення “місця” гендерних досліджень у науково-педагогічному дискурсі; окреслення гендерного кола наукового пошуку в педагогіці; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам/магістрантам вищих навчальних закладів у реалізації їхніх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, прохання – попередньо заповнити форму: https://docs.google.com/forms/d/1-rqYOpjHPmI1t-_ZvoESqKmxfnoyrYwaHh8CbhFfs-g/edit