Гендерний центр СумДУ провів тренінги «Технології для дівчат» (Young Women in Tech)

1-3 грудня у Сумському державному університеті в межах масштабного проекту “Let Girls Learn” проведено серію тренінгів "Технології для дівчат" (Young Women in Tech).

Мета тренінгів – розвинути лідерські якості дівчат та залучити їх до сфери технологій. Проект реалізовано у співпраці з кафедрою іноземних мов  та Корпусом Миру США в Україні. На навчання були запрошені сумчанки віком від 15 до 18 років, які цікавляться наукою, технікою, інженерією, англійською мовою, математикою. На тренінгу з жіночого лідерства та розширення можливостей у форматі групової роботи та ігор дівчата опрацьовували питання щодо ролі жінок і чоловіків у суспільстві та сім’ї, переваги політичної  участі жінок, представили власне бачення майбутнього жінок у нашій країні,  з’ясували різницю між поняттями «гендер» та «стать». Крім того, вони ознайомилися з основами веб-дизайну, навчилися монтувати відеороліки та створили відеороботи, що висвітлюють різні аспекти життя жінок, спробували сконструювати власні мобільні додатки.