Триває робота над підготовкою дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір

Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти ВНЗ долучилась до підготовки так званого «0» варіанту Дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір.

Концепція Європейської дорожньої карти розвитку дослідницької сфери (European Research Area Roadmap) була розроблена у 2015 р. Вона включає шість пріоритетних галузей, які вважаються важливими для подальшого розвитку Європейського дослідницького простору, серед яких одним з пріоритетів визнано забезпечення гендерної рівності і гендерного мейнстримінгу у дослідженнях.
Впродовж 2017 року в Україні триває робота з укладання дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір. На засіданнях робочих груп у Міністерстві освіти і науки України також напрацьовуються шляхи впровадження гендерного підходу в галузь науки і досліджень. Ознайомитись з проміжним варіантом доробку робочої групи, відповідальної за пріоритет «Гендерна рівність і гендерний мейнстримінг у сфері науки і досліджень», можна зі змісту матеріалів у прикріплених файлах. Свої пропозиції та коментарі до пріоритету можна надсилати контактній особі: Юлія Савельєва, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

План імплементації

Пріоритетні напрямки