Центр підтримки сім’ї СумДУ «Студентський лелека» пропонує послуги з комплексної підготовки дітей до навчання в школі

Сучасні батьки, крокуючи в ногу з часом,  активно розвиваються самі та прагнуть всебічно розвивати своїх дітей. Особливо актуальним питання загального розвитку дитини стає у віці 5-6 років, коли малюк готується до нового важливого етапу в своєму житті – навчання в школі. Сучасні освітні програми висувають досить високі вимоги до знань, умінь, навичок дітей. Не менш важливою є психологічна готовність  дитини до навчання в школі.
Давно відійшли в минуле часи, коли батьки говорили: "Піде до школи, там навчать". Часто, навіть відвідуючи дитячий садок, дитина не в змозі отримати  належні знання, виявляє психологічну неготовність до навчання в школі. Тому необхідність у наданні якісних освітніх послуг з підготовки дитини до навчання в школі стрімко зростає.

Команда фахівців Центру підтримки сім’ї  СумДУ «Студентський лелека» пропонує платні послуги з комплексної підготовки дітей 5-6- річного віку до навчання в школі, що включають:
    серію розвиваючих занять, що передбачають навчання читанню, письму, математиці, розвиток уваги, пам'яті, мислення, мовлення, дрібної моторики рук тощо;
    заняття з англійської мови;
    діагностику психологічної готовності дитини до навчання в школі та діагностику індивідуальних психологічних особливостей дитини;
     використання ігрових методів, що  сприяють підвищенню навчальної мотивації дитини;
    тренінгові заняття з батьками щодо актуальних питань підготовки дитини до навчання в школі (тематика занять обирається відповідно до запитів батьків);
    консультації психолога.
Заняття будуть проводитись на базі СумДУ два рази на тиждень, починаючи з 1 лютого 2018 року. За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру підтримки сім’ї «Студентський лелека», що знаходиться за адресою: м.Суми, вул.Римського-Корсакова, 2, Центральниий корпус, ауд.118,
 тел. 0509354040