Час настав: сільські та міські активісти/тки змінюють життя жінок

Як повідомляє «ООН Жінки», гасло: «Час настав: сільські та міські активісти/тки змінюють життя жінок» став головною темою Міжнародного жіночого дня, 8 березня 2018 року.
Цього року, Міжнародний жіночий день наступає  на честь безпрецедентного глобального руху за права жінок, рівність та справедливість. Уже проходять глобальні марші та кампанії, такі як  #MeToo і #TimesUp у Сполучених Штатах Америки та  в інших країнах, спрямовані на захист жінок від сексуальних домагань, харасменту, боротьбу за рівну оплату праці та жіноче політичне представництво.

Відповідно до пріоритетної теми майбутньої 62-ї сесії Комісії ООН  щодо Статусу Жінок, Міжнародний жіночий день також приверне увагу до прав та активності сільських жінок, які становлять понад чверть населення у світі, але часто залишаються осторонь важливих питань та не мають можливості розвиватися.
Приєднуйтесь до руху #TimeisNow, щоб перетворити імпульс у дію, щоб розширювати можливості жінок з різних місцевостей, як  сільської, так і міської, а також відзначити напружену роботу активістів, які виступають за права жінок та за реалізацію їх потенціалу.

Детальніше за посиланням