Відбувся візит представників Британської Ради в Україні до Гендерного ресурсного центру СумДУ

16 березня 2018 року до Гендерного ресурсного центру СумДУ завітали  представники Британської Ради в Україні у рамках Програми “Активні громадяни”. Мета Програми -  налагодження міжрегіонального діалогу та розширення знань та свідомості молоді. Учасниками візиту  стали 38 молодих людей з різних міст України.
Фахівчині центру розповіли про історію створення, основні напрямки діяльності, напрацювання та перспективи розвитку  Гендерного ресурсного центру СумДУ. Гості мали змогу відвідати Центр підтримки сім’ї СумДУ «Студентський лелека» та отримати відповіді на найактуальніші запитання стосовно роботи Центру у напрямку реалізації ініціативи «Університет дружній до сім’ї».