Шановні колежанки та колеги!

Центр ґендерної освіти Луцького педагогічного коледжу запрошує до участі у у VІII науково-практичній конференції «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі».У межах конференції планується розглянути питання за такими секціями:
Секція 1. Особливості викладання суспільних дисциплін у вищій та середній школі.
Секція 2. Особливості викладання суспільствознавчої та громадянознавчої складових у початковій школі.
Секція 3. Проблеми та перспективи проведення занять суспільствознавчого циклу у закладі дошкільної освіти.
Секція 4. Національно-патріотичне та морально-естетичне виховання в освітньому процесі.
Секція 5. Ґендерна освіта як чинник інтеграції України до світової спільноти.

Конференція