Позиція Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету щодо «Звернення Сумської міської ради до Президента України, Кабміну і міністрів, Верховної Ради України та нардепів, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї

Представництво Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету глибоко обурене та засуджує дискримінаційне та таке, яке порушує Конституцію України, вище означене звернення Сумської міської ради. Під прикриттям збереження цінності сім’ї через дане звернення Сумська міська рада підтримала заклик до порушення прав людини, до підтримки насильства щодо жінок та домашнього насильства, до невиконання «Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020”, до підриву державної гендерної політики, до дискредитації проєвропейського вектору розвитку України.

Впевнені, що таке рішення не виражає позицію всієї міської спільноти. Вважаємо, що це звернення підриває довіру до Сумської міської ради, та є підставою для позачергового скликання Сумської обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми з наданням правової оцінки антидержавницьким ідеям, відображеним в позиції Сумської міської ради.