"Рівність та гендер" для публічних службовців

Гостинний Тбілісі - чудове місто не тільки для відпочинку, але й для плідної роботи. У цьому переконалася доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Улунова Ганна Євгеніївна , яка взяла участь у Програмі «U-LEAD з Європою» в рамках проекту «Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців» Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи публічного управління.  В межах розвитку компетентностей проведення тренінгів на тему  «Цінності у публічній службі та етика» тренери з України, Молдови та Грузії взяли участь у моделюванні тренінгів "Рівність та гендер", "Протидія сексуальнимі домаганням на робочому місці" тощо. Здобутий досвід буде  використано при реалізації практичних завдань діяльності Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету.