У Сумах відбувся ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар з гендерної тематики

28 травня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка пройшов ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар "Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти". Метою проведення семінару стало визначення "місця" гендерних досліджень у сучасному науковому дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам закладів вищої освіти у реалізації їх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Фахівчині Гендерного ресурсного центру СумДУ не залишились осторонь цього щорічного заходу. Чернякова Ганна Анатоліївна виступила з доповіддю щодо перспектив розвитку гендерного напряму в науковому дискурсі ЗВО України та ознайомила учасників семінару з особливостями діяльності Центру, зокрема, щодо участі у реалізації проекту "Голос жінки має силу - 2019".