«СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ ҐЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Шановні колеги та колежанки! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ ҐЕНДЕРНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка

Мета конференції: обговорення актуальних проблем ґендерної освіти та ґендерних досліджень у педагогіці та психології; окреслення пріоритетних напрямків національної  освітньої політики рівності в умовах євроінтеграції.

Напрямки роботи конференції:

1.    Ґендерна освіта та ґендерні дослідження у національній, європейській та міжнародній освітній політиці.
  2.  Ґендерний дискурс в психологічній науці та психотерапевтичній практиці.
  3.  Ґендерний вимір навчально-професійної підготовки педагога в контексті реалізації Концепції Нової української школи
  4.   Шляхи створення недискримінаційного еґалітарно-освітнього середовища для дітей і молоді.

В рамках конфренції відбудуться наступні заходи: ІІ Східноєвропейський семінар з проблем ґендерної освіти «Ґендерна теорія в психологічній науці та психотерапевтичній практиці», майстер-класи, воркшопи, тренінги, круглі столи від фахівців ГО «ЕдКемп Україна», Науково-дослідного центру з проблем ґендерної освіти та виховання учнівської та студентської молоді НАПН України – ТНПУ ім.В. Гнатюка та інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ.

З усіх питань звертайтесь до Оргкомітету:

Кікінежді Оксана Михайлівна –д. психол. н., проф., зав. кафедри психології,директорка Науково-дослідного центру з проблем ґендерної освіти та виховання учнівської та студентської молоді НАПН України – ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Шульга Ірина Мирославівна–к. пед. наук, викл. кафедри педагогіки та менеджменту освіти, методистка інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ.