Анджеліна Джолі розповіла про боротьбу за жіночі права

Відома американська актриса Анджеліна Джолі стала головною героїнею березневого випуску журналу Elle. Напередодні Міжнародного жіночого дня актриса дала відверте інтерв'ю, у якому розповіла про виховання своїх доньок та боротьбу за права жінок.

Детальніше за посиланням

Центр гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу запрошує до участі у V міжвузівському науково-практичному семінарі «Ґендерні студії»

Запрошуються викладачі/-ки, аспіранти/-ки, здобувачі/-ки, студенти/-ки до участі у V міжвузівському науково-практичному семінарі «Ґендерні студії», який відбудеться 29 березня 2018 р. в Луцькому педагогічному коледжі, просп. Волі, 36. Початок об 11.00.

Семінар

Запрошення до участі у ІІ Міжнародній науковій конференції

Ш А Н О В Н І  К О Л Е Г И !
Запрошуємо Вас до участі у ІІ-й Міжнародній науковій конференції
«Гендерні cтудії: навчання, дослідження та практика» та семінарі для молодих дослідників «Гендерні студії: освіта, гендерна рівність, демократія, мир»,які відбудуться 16 – 20 квітня у м. Київ (Україна)
Деякі деталі у першому інформаційному повідомленнні (за посиланням та у прикріпленому файлі)

https://drive.google.com/file/d/1EXKAexzTjOG0HMFoc1NeOCB6XDKvpkfx/view?usp=sharing

Окремо форма для реєстрації
Більш детальна інформація у наступному інформаційному листі або електронною поштою для зареєстрованих учасників.
З повагою, оргкомітет конференції

Гендерні студії 1

Гендерні студії 2

Гендерний підхід у сфері науки і досліджень: перспективи для України

Наприкінці 2017 року було завершено роботу над проектом Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору та, відповідно, передано його на розгляд до Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Міністерство освіти і науки України в січні 2018 р. отримало листа від Наукового комітету щодо погодження проекту Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору без зауважень.З метою підготовки відповідного нормативного документу про затвердження Дорожньої карти наразі департаментами МОН відповідно до компетенцій опрацьовується її проект. Представництво Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ активно долучилось до укладання матеріалів до пріоритету Дорожньої карти - "Гендерна рівність і комплексний гендерний підхід у сфері науки і досліджень".
Проект Дорожньої карти ERA-UA додається.

Дорожня карта

Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір – 2021»

Проект Стратегії – це комплексний документ, розроблений Міністерством освіти і науки у співпраці з найкращими українськими та міжнародними експертами. За словами Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Стратегія забезпечить комплексне впровадження гендерної рівності та недискримінації у вітчизняній системі освіти.

Детальніше: Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав проект...