Центр ґендерної освіти Луцького національного технічного університету

Центр гендерної освіти Луцького національного технічного університету створено на базі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства у вересні 2013 р. (Положення про Центр гендерної освіти Луцького НТУ, Наказ № 2 від 26.09. 2013 р.).

 

Мета діяльності Центру

 1. Формування гендерно чутливого середовища університету.
 2. Гармонізація гендерної диспропорції (асиметрії) між студентами різних статей технічного вузу та формування гендерного паритету відносин студентського-викладацького простору.
 3. Підвищення рівня гендерної культури університету шляхом проведення дослідницької та інформаційно-просвітницької діяльності.

 

Результати роботи Центру за 2013-2014 рр.:

 • 26-27 вересня 2013 р. – участь у науково-практичній конференції зі втілення дружніх до сім’ї підходів у ВНЗ, організована Сумським державним університетом у рамках Тижня відкритих дверей ініціативи «Університет, дружній до сім’ї».
 • 27 вересня 2013 р. – участь у семінарі-тренінгу «Суспільство гендерної рівності» на базі Луцького педагогічного коледжу.
 • жовтень 2013 р. – фотоконкурс «Гендерний паритет студентського простору очима першокурсників факультету КНІТ».
 • 12 листопада 2013 р. в рамках ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства і кафедра іноземних мов Луцького НТУ спільно з Сумським державним університетом провела міжвузівський науковий семінар «Формування гендерно чутливого середовища у технічному вузі».
 • 20-22 листопада 2013 р. – участь студентки групи ТТП-21 Ярошевич Ольги у міжнародному молодіжному форумі «Поглиблення відносин Україна-ЄС: молодіжні перспективи, який був організований представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Євроклубом «Право і захист».
 • 25 листопада – 10 грудня 2013 р. – підтримка Луцьким НТУ міжнародної акції “16 днів протидії гендерному насильству” з метою привернення уваги студентства, працівників вузу, громадськості до актуальних проблем насилля.
 • 10 грудня 2013 р. – засідання круглого столу «Формування ненасильницького світогляду студентсько-викладацького простору Луцького НТУ» тапідведення підсумків міжнародної щорічної акції “16 днів протидії гендерному насильству”.
 • 2013 р. – кращі практики дружніх до сім’ї ініціатив, які реалізуються у Луцькому НТУ, представлені у навчальному посібнику «Формування у молоді гендерно відповідальної поведінки (на прикладі українських ВНЗ)», який вийшов друком у Сумському державному університеті.
 • 12-18 квітня 2014 р. – Тиждень психології в Луцькому НТУ, який пройшов під девізом «Життя прекрасне, коли створюєш його сам!». Більш детально про Тиждень психології в Луцькому НТУ дивіться за адресою: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/tizhden-psihologiyi-v-universiteti
 • 24 вересня 2014 р. – з нагоди святкування Дня батька серед студентів факультету бізнесу проведений диспут-тренінг на тему «Морально-етичні засади формування культури відповідального батьківства».
 • 25-27 вересня 2014 р. – участь унауково-практичному семінарі «Майстерня гендерних практик у ВНЗ», організованому Фондом імені Фрідріха Еберта, Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ, Центром гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу.
 • 7-8 листопада 2014 р. – на базі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Луцького НТУ проведено дводенний семінар-тренінг з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї», презентований Сумським державним університетом.

Наші контакти:

м. Луцьк, вул. Львівська, 75

ауд. 260

Керівниця ЦГО: Ірина Сушик

Тел: 0673876125

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.