Український Центр ґендерної освіти при НТУУ «КПІ»

Має багатий досвід співробітництва з ґендерної проблематики, зокрема,  з розробки та впровадження міжнародних програм та проектів. 

Багаторічне тісне співробітництво з різними організаціями спрямовано на забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у сфері науки та освіти з наголосом на міждисциплінарному використанні новітніх інформаційних технологій. У 2001-2003 роках за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку, Посольства Канади в Україні та Канадсько-українського ґендерного фонду було реалізовано проект «Інформаційна підтримка впровадження ґендерної освіти в Україні». У співпраці з UNDP брали участь у програмі «Ґендер у розвитку». Створені та розповсюджуються на електронних носіях матеріали науково-практичних семінарів, що відбувались по всіх регіонах України та випуски річних дайджестів «Інформаційна підтримка впровадження ґендерної освіти в Україні». 

На сьогодні Центр має потужну ресурсну базу та досвід у організації та проведенні конкурсів наукових робіт з ґендерної тематики.

www.kpi.ua/gender