Семінар «Ґендерні студії»

Leleka

У Луцькому педагогічному коледжі з ініціативи Центру ґендерної освіти та кафедри суспільних дисциплін пройшов ІІ Міжвузівський науково-практичний семінар «Ґендерні студії».

Основна мета семінару – висвітлення ґендерної проблематики та її тлумачення у міждисциплінарному зрізі; формування установок на ґендерно-чутливий професійний світогляд і толерантну взаємодію, розширення професійного кругозору майбутніх учителів та саморозвиток людського потенціалу.

Завдання семінару − вирішення завдання створення дискусійного поля для апробації фахівцями та студентами отриманих наукових і практичних результатів у впровадженні принципів ґендерної рівності. Під час роботи семінару учасники обговорювали сучасні методи та засоби викладання, обмінювались інформацією про новітні досягнення з означених питань. У ході роботи семінару було представлено результати конкурсу відеороликів «Ґендер – це …», показано методику роботи Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA та презентовано нову виставу ґендерного інтерактивного театру «Дзеркало» – ««Чоловічі» та «жіночі» ролі – ліквідовуємо стереотипи».