Світова спільнота відзначає день рівності оплати праці

Дискримінація жінок на ринку праці  має різні форми та вияви, які по-різному врегульовані нормами закону. В Україні, як і в інших країнах, на практиці у середньому заробітна плата жінок є нижчою, ніж заробітна плата чоловіків. 

Принцип рівної оплати за рівну працю було вперше закріплено в Загальній декларації прав людини (Генеральна Асамблея ООН ухвалила 10 грудня 1948 року), у ст. 23 якої вказано, що кожна людина має право без жодної дискримінації на рівну оплату за рівну працю.

Тож, світова спільнота активно долучається до вирішення проблеми подолання розриву в заробітній платні, проводяться різноманітні акції  до дня  рівності оплати праці. 

Зокрема, минулого тижня всі 28 спортсменок у національній футбольній команді США подали позов про дискримінацію за ознакою статі проти Федерації футболу Сполучених Штатів, що є ще одним кроком у  тривалій боротьбі за рівність. 

Детальніше за посиланням

Крім цього, до дня рівності оплати праці берлінська міська транспортна компанія BVG введе так званий «жіночий квиток» — знизивши вартість звичайного квитка у транспорті на 21%. Така ініціатива буде запровадження в автобусах, трамваях і метро всього на добу, повідомляє Spiegel. Наголошується, що нововведення покликане звернути увагу на різницю між зарплатами жінок та чоловіків: рівно на 21% відрізняється середня зарплата чоловіків і жінок в Німеччині.

Детальніше за посиланням