У Сумах відбувся тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування

25-26 черввня 2019 року у м.Суми Національним агенством України з питань державної служби спільно з проектом "Гендерне бюджетування в Україні" було проведено тренінг для тренерів щодо запровадження тематики ґендерно орієнтованого бюджетування до системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

До заходу долучилися фахівчині Гендерного ресурсного центру СумДУ. Протягом 2-х днів учасники тренінгу розглядали проблему інтеграції ґендерно орієнтованого підходу в бюджетний процес, практично відпрацьовували основи гендерного аналізу бюджетних програм, ознайомилися з досвідом Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації щодо гендерного аналізу бюджетних програм в Сумській області. Корисним був обмін досвідом з колегами  щодо стану запровадження  політики гендерної рівності у різних регіонах України.

Проект передбачає подальше навчання тренерів щодо гендерно орієнтованого бюджетування, тож поглиблення знань у даному напрямку дозволить розширити напрямки діяльності Гендерного ресурсного центру СумДУ.