СУМЩИНОЮ ПРОЙШЛА «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

 

Студенти кафедри "Психології, політології та соціокультурних технологій долучились до акція Walk for Freedom (Хода за Свободу), Акція була проведена ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, та місцевих адміністрацій.


Це наймасштабніший міжнародний захід, покликаний привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми, поширити інформацію про те, як можна себе захистити. Цього року особливий наголос ми робимо на питанні ідентифікації постраждалих, роздатковий матеріал буде містити інформацію саме про ознаки торгівлі людьми.
Вже шостий рік поспіль в Європейський день протидії торгівлі людьми тисячі людей виходять на вулиці своїх міст, щоб зробити свій крок заради подолання рабства.
Минулого року акція пройшла в понад 50 країнах світу, а в Україні набула національного масштабу. Цього року ми продовжуємо ходу, аби підняти рівень обізнаності, аби виступити на захист постраждалих в наших містах та по всьому світу.