Фахівчиня Гендерного ресурсного центру СумДУ стала експертом вебінару для жінок з непідконтрольних територій

18 травня 2020 року відбувся вебінар “Жіноче лідерство” з жінками з непідконтрольних територій громадської організації «Луганський клуб Регіон 13». Вебінар був організований Громадською організацією “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” у співпраці з Гендерним ресурсним центром СумДУ в рамках виконання Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020” у Сумській області.

Якщо раніше, щоб вважатися лідером, досить було просто зібрати навколо себе людей, переконати їх у чомусь і взяти відповідальність, то сучасне суспільство диктує більш високі запити. Потрібно подавати приклад, надихати, навчати й, водночас, бути максимально ближче до людей, до своєї команди. Особливо це важливо під час воєнних дій на Сході країни. Тому під час вебінару учасникам було запропоновано розглянути та обговорити наступні питання: Яким повинен бути сучасний лідер? Якими цінностями керується?

У кожного лідера є певні цінності. У когось це сім’я, в інших – самореалізація, чесність чи довіра, права людини, миротворчість… Все, що ми транслюємо, будь то на Фейсбуці або в реальному житті, має підтверджувати наші цінності. Для того щоб розібратись у власних цінностях учасникам було запропоновано виділити власні цінності такі як сімейні, особистісні та соціальні та скласти «Карту свої цінностей».

Співпраця пройшла у дружній позитивній атмосфері. Учасники мають бажання співпрацювати і надалі.