Представляємо команду амбасадорок проекту "Голос жінки має силу" на Сумщині

В березні 2020 року був проведений конкурс міні-проектів в рамках Програми по відновленню миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу». Було отримано багато цікавих та креативних заявок з різних ОТГ Сумської області і відібрано 5 амбасадорок, які протягом року будуть реалізовувати свої ідеї в рамках проекту.

Активістки представляють міста Суми, Глухів, Конотоп та село Чернеччину Охтирського району. Проект “Голос жінки має силу” охоплює декілька важливих напрямків, тому і міні-проекти амбасадорок також націлені на різні ідеї та завдання.

Інна Савицька та її команда будуть реалізовувати міні-проект «A WOLF WOMAN (ВОЛЬОВА ЖІНКА)», який буде спрямований на інформаційну боротьбу з гендерною нерівністю та порушенням прав жінок (домашнє насильство, отримання меншої заробітної плати,  меншість у владі, гендерні стереотипи тощо). Блог-кафе у місті Глухові будуть присвячені визначенню ролі жінок в об`єднанні громад та використанню інструментів блогерства, будуть проведені і масові заходи – дебати на тему «Вольова жінка» та «Break stereotypes» fest.

Альона Жмурко планує працювати над вирішенням питань щодо повної адаптації та соціалізації внутрішньо переміщених жінок та їх сімей на рівні закладів освіти шляхом зміцнення соціальної згуртованості, реалізовуючи проект “Толерантність через діалог”. Цільовою групою міні-проекту є внутрішньо переміщені жінки та діти закладів освіти Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області, а також представники приймаючих громад.”Родзинкою” проекту стане захід у форматі «акваріума», де група фахівців обговорюватиме всі «за» та «проти» щодо проблемних питань проекту перед аудиторією, яка братиме активну участь у обговоренні.

Інна Панченко – амбасадорка з міста Конотоп – планує реалізовувати міні-проект «Жінки – рушійна сила розвитку громад», спрямований на підвищення рівня громадської спроможності жінок та  посилення співпраці між громадським сектором та представниками органів місцевого самоврядування. Основним заходом буде потужний семінар-практикум «Жінки – рушійна сила розвитку громад», на якому жінки Конотопщини зможуть презентувати свої ініціативи для культурного та економічного розвитку Конотопської громади.

Крістіна Сахно реалізовуватиме проект «Жіноча сила», основним інструментом якого виступатиме арт-терапія. Мета проекту – просування ідей миру і ненасильницької трансформації конфліктів через навчання та підтримку внутрішніх ресурсів особистості. Завершуватиметься проект масовим просвітницьким заходом в рамках Міжнародної кампанії «16 днів активізму проти ґендерно-обумовленого насильства».

Аліна Коваленко в команді проекту “Голос жінки має силу” працюватиме над побудовою мирного простору та зменшенням рівня конфліктності в Сумській ОТГ шляхом вдосконалення навичок ненасильницького врегулювання конфліктів, виконуючи міні-проект «Кожен з нас – миротворець». У місті Суми буде проведено 2 блог-кафе по тематиці соціальних конфліктів та блогерства, а також майстер-клас з використання методики форум-театру – «Форум-театр як спосіб профілактики та вирішення соціальних конфліктів».

Долучайтеся до команд амбасадорок та заходів проекту у Сумській області!