Запрошуємо на онлайн-лекцію «Своя кімната: уроки феміністичних та гендерних студій у часи пандемії».

Кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін та ЦГО ХНТУСГ в межах міжнародної співпраці продовжує цикл відкритих лекцій «Україна в глобальному вимірі».
Чергова онлайн-лекція  «Своя кімната: уроки феміністичних та гендерних студій у часи пандемії».
Лекторка Джессіка Зихович (постдокторський дослідник, Університет Альберти) була фулбрайтівською дослідницею у 2017-2018 у Києво-Могилянській академії. Зараз вона перебуває в Університеті Альберти на Програмі вивчення сучасної України.
Др. Зихович також була стипендіаткою Школи Мунка та Глобальних студій Університету Торонто, гостьовим дослідником Інституту російських та східноєвропейських студій Університету Уппсали, а також проводила лекції в Університеті Св. Андрю в Единбурзі, Центрі європейських та середземноморських студій Університету Нью-Йорка тощо. Отримала ступінь доктора наук в Університеті Мічігана.
Лекція відбудеться 18 березня 2021 р. о 16.00. українською мовою.
Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до лекції за посиланням: