З Днем Матері!

Офіційно в Україні святкують День матері з 1999 року, з того часу, як Президент Кучма підписав відповідний указ.

До речі, варто також зазначити, що свято ще за часів Київської Русі та козаків теж відзначалося, але як релігійне – місяць Пречистої Діви Марії.

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з дитинства береже у душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щасливі діти ростуть у дружній родині й під опікою щасливої матері.
У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Міцного здоров’я всім Вам, дорогі Матері!