Український Жіночий Фонд оголошує постійно діючий конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій

Український Жіночий Фонд оголошує постійно діючий конкурс тревел грантів для активісток і представниць жіночих/феміністичних організацій в рамках Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Проєкт реалізовується в усіх областях України і досягає визначеної мети через реалізацію трьох завдань: 

1. Підтримка жіночих/феміністичних громадських організацій, особливо тих, які представляють інтереси вразливих жінок і дівчат, та тих, що зіштовхуються з множинною дискримінацією, задля покращення управління та стійкості

2. Посилення жіночих громадських організацій в плануванні та адвокації для просування гендерної рівності в Україні.

3. Підвищення ефективності національних та регіональних жіночих/феміністичних платформ, мереж та коаліцій у їх впливу на впровадження ґендерно-чутливих змін та реалізації ґендерно-чутливої політики в Україні.

Проєкт реалізовується в усіх областях України.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» посилює навички жіночих організацій та інших стейкхолдерів жіночого/феміністичного руху для задоволення потреб широкого кола жінок і дівчат, включаючи маргіналізовані та вразливі групи, такі як постраждалі від війни та внутрішньо переміщені особи; жінки з інвалідністю; ЛГБТ+ жінки; ромські жінки та представниці інших національних меншин; сільські жінки, економічно вразливі жінки та інші різноманітні категорії, в тому числі молоді та літні жінки.

Проєкт залучає як діючі, так і новостворені жіночі організації, підтримуючи їх у створенні і розбудові об’єднань для відповідей на поточні і нові виклики.

Мета конкурсу – забезпечення активної участі представниць жіночого/феміністичного руху в національних та міжнародних  заходах (конференціях, семінарах тощо) задля підвищення видимості руху, підтримки участі українських жінок у глобальному феміністичному русі,  просування порядку денного  жіночого/феміністичного руху України.

Підтримка в межах тревел грантів може надаватись представницям жіночого/феміністичного руху які послідовно діють в напрямку забезпечення прав жінок та ґендерної рівності в Україні.

Передбачається, що участь у заході сприятиме роботі залучених активісток/експерток із забезпечення прав та можливостей жінок та дівчат та просування ґендерної рівності в Україні, а набутий досвід/напрацювання поїздки будуть поширені серед учасниць жіночого/феміністичного руху України, зокрема серед існуючих мереж та коаліцій.

Деталі - за посиланням: https://uwf.org.ua/trevel-grants/