Стратегічні сесії «Гендерні аспекти соціальної стійкості»

29 та 30 вересня Центр соціальних досліджень Сумського державного університету спільно із громадською організацією «Жіночий консорціум України» провели стратегічні сесії «Гендерні аспекти соціальної стійкості» за участі представників/ць громадянського суспільства, державних і недержавних установ та організацій. Під час заходу представлено результати дослідження “Гендерні аспекти соціальної стійкості” (на основі збору та аналізу даних у територіальних громадах Києва, Львова, Миколаєва і Сум протягом травня-вересня 2022 року).
Також обговорено сценарії розвитку територіальних громад та механізмів підтримки вразливих груп жінок та чоловіків в умовах воєнного стану. Методом краш-тесту обговорено механізми розвитку соціальної стійкості людини в громаді. В подальшому планується ще 2 сесії стратегічних сесій за участі фахівців установ надання соціальних і адміністративних послуг й українських біженців, які виїхали за кордон.
Ця ініціатива стала можливою в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Жіночий консорціум України