Кількість компаній "Дружніх до дітей" в Україні зростає

Все більше українських компаній створюють у своїх офісах зони для відпочинку малюків. І мова йде не лише про дітей співробітників, а і про маленьких відвідувачів, які разом з батьками не бажають вистоювати нудні черги, а радше воліють провести цей час у затишній дитячій кімнаті.

Детальніше за посиланням

У Сумах відбувся тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування

25-26 черввня 2019 року у м.Суми Національним агенством України з питань державної служби спільно з проектом "Гендерне бюджетування в Україні" було проведено тренінг для тренерів щодо запровадження тематики ґендерно орієнтованого бюджетування до системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Детальніше: У Сумах відбувся тренінг з гендерно орієнтованого бюджетування

"Мирний квартал" до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2019 року у м. Суми у рамках проекту "Голос жінки має силу" та за підтримки Департаменту соціального захисту населення Сумської ОДА проводилась акція «Мирний квартал», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Фахівчині Гендерного ресурсного центру Сумського державного університету долучилися до проведення цього  заходу. Свято  відбулося у  дитячому парку “Казка”. 

Детальніше: "Мирний квартал" до Міжнародного дня захисту дітей

У Сумах відбувся ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар з гендерної тематики

28 травня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім.А.С.Макаренка пройшов ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар "Гендерна парадигма в освітньому просторі закладу вищої освіти". Метою проведення семінару стало визначення "місця" гендерних досліджень у сучасному науковому дискурсі; надання консультативної допомоги науковцям, викладачам, студентам закладів вищої освіти у реалізації їх дослідницьких завдань, пов’язаних із гендерною проблематикою; популяризація гендерних досліджень у науковому співтоваристві.

Детальніше: У Сумах відбувся ІV Регіональний міжвузівський науково-методологічний семінар з гендерної тематики

Відзначаємо Міжнародний день сім’ї

15 травня щорічно відзначається Міжнародний день сім’ї. З нагоди свята студенти кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету, за підтримки Департаменту соціального захисту, влаштували квест для дітлахів. Місцем проведення послугував сквер біля Альтанки, тож кожен охочий міг приєднатися.
Дітям пропонувалося розв’язувати цікаві ребуси, малювати та, навіть, танцювати на станціях для того, щоб отримати квіточки. На останній станції, із отриманих квіточок кожен учасник створював браслет, який міг залишити собі або подарувати близьким. Наприкінці, усіх частували соком та цукерками, тож ніхто не залишився без винагороди. Квест кожному з учасників та організаторів приніс море веселощів та заряд позитиву, тож на пам’ятних фото усі радіють і посміхаються.