Звіт про роботу Гендерного ресурсного центру СумДУ за 2017 рік

Гендерний ресурсний центр СумДУ звітує щодо реалізованих заходів  за 2017 рік

Детальніше: Звіт про роботу Гендерного ресурсного центру СумДУ за 2017 рік

Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти «Освіта: гендерний вимір – 2021»

Проект Стратегії – це комплексний документ, розроблений Міністерством освіти і науки у співпраці з найкращими українськими та міжнародними експертами. За словами Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Стратегія забезпечить комплексне впровадження гендерної рівності та недискримінації у вітчизняній системі освіти.

Детальніше: Урядовий комітет з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку підтримав проект...

Центр підтримки сім’ї СумДУ «Студентський лелека» пропонує послуги з комплексної підготовки дітей до навчання в школі

Сучасні батьки, крокуючи в ногу з часом,  активно розвиваються самі та прагнуть всебічно розвивати своїх дітей. Особливо актуальним питання загального розвитку дитини стає у віці 5-6 років, коли малюк готується до нового важливого етапу в своєму житті – навчання в школі. Сучасні освітні програми висувають досить високі вимоги до знань, умінь, навичок дітей. Не менш важливою є психологічна готовність  дитини до навчання в школі.
Давно відійшли в минуле часи, коли батьки говорили: "Піде до школи, там навчать". Часто, навіть відвідуючи дитячий садок, дитина не в змозі отримати  належні знання, виявляє психологічну неготовність до навчання в школі. Тому необхідність у наданні якісних освітніх послуг з підготовки дитини до навчання в школі стрімко зростає.

Детальніше: Центр підтримки сім’ї СумДУ «Студентський лелека» пропонує послуги з комплексної підготовки дітей...

Новорічне привітання

Шановні пані та панове!

Щиро вітаємо вас з прийдешніми зимовими святами! Бажаємо виру натхненних ідей, радості від нових відкриттів, творчих злетів!

Миру, злагоди, любові у Новому році!

 

Триває робота над підготовкою дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір

Всеукраїнська мережа осередків гендерної освіти ВНЗ долучилась до підготовки так званого «0» варіанту Дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір.

Детальніше: Триває робота над підготовкою дорожньої карти входження України в Європейський дослідницький простір