ГЕНДЕР-КВЕСТ УЧЕРКАСАХ: юнаки переодягають малюків та крокують на підборах, а дівчата лагодять дитячий майданчик та вчаться утворювати фемінітиви

Leleka

18 травня у парку «Сосновий бір» вже вчетверте відбувся гендер-квест «Шлях до гармонії», організований Центром гендерної освіти та кафедрою початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за фінансової підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації.  Організаційну допомогу надали представники Черкаського правозахисного центру, Всеукраїнської ініціативи: Активна громада та Інститут республіка.

Детальніше: ГЕНДЕР-КВЕСТ УЧЕРКАСАХ: юнаки переодягають малюків та крокують на підборах, а дівчата лагодять...

СЕМІНАР-ДИСКУСІЯ «ЧИ ПОТРІБНА УКРАЇНІ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ СЕКС-РОБОТИ?»

Leleka

19 травня 2017 року у Центрі гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу відбувся семінар-дискусія з теми «Чи потрібна Україні легалізація секс-роботи?». Захід проведено спільно з Amnesty International Ukraine, Центром гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу, Центром гендерної освіти та соціально-психологічної служби Харківського національного університету радіоелектроніки.

Детальніше: СЕМІНАР-ДИСКУСІЯ «ЧИ ПОТРІБНА УКРАЇНІ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ СЕКС-РОБОТИ?»

Запрошуємо до участі у гендерному хакатоні

Leleka

Вперше в Україні!

Соціальний гендерний хакатон - це 3-денний форму розробників, під час якого фахівці з різних областей розроблення програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери), а також гендерні експерти-експертки спільно напрацюють програмні продукти (веб-додатки, мобільні додатки, соціальну інфографіку) для ідентифікації гендерної дискримінації в аудіо-та візуальних матеріалах.

Для участі у форумі розробників програмного забезпечення заповніть, будь-ласка, он-лайн-форму.

Детальніше: Запрошуємо до участі у гендерному хакатоні

Гендерне спортивне орієнтування до Міжнародних свят дня матері та дня сім’ї у СумДУ

Leleka

14-15 травня цього року в Україні відзначали Міжнародні свята: день матері та день сім’ї. З такої нагоди Гендерний ресурсний центр СумДУ протягом травня запланував низку заходів. І одним з перших було вже традиційне проведення гендерного спортивного орієнтування для студентського та викладацького складу  університету.

Детальніше: Гендерне спортивне орієнтування до Міжнародних свят дня матері та дня сім’ї у СумДУ

Мама міа. Портрет української матері

Leleka

14 травня в Україні відзначають День матері. Кандидат соціологічних наук Олена Стрельник розповіла Фокусу, як впливає на народжуваність батіг і пряник державної політики, і склала портрет української матері в дзеркалі соціології.

 Материнство в Україні все ще трактують не як вільний вибір жінки, а як її беззаперечний обов’язок. Материнство намагаються жорстко регламентувати не лише прадавніми традиціями, а й новими законами. І якщо в такій ситуації наші жінки таки народжують дітей, то треба дякувати хіба що силі інстинкту продовження роду.

Детальніше: Мама міа. Портрет української матері