Фахівчиня Гендерного ресурсного центру СумДУ стала експертом вебінару для жінок з непідконтрольних територій

18 травня 2020 року відбувся вебінар “Жіноче лідерство” з жінками з непідконтрольних територій громадської організації «Луганський клуб Регіон 13». Вебінар був організований Громадською організацією “Центр громадських ініціатив “Інтелект Сумщини” у співпраці з Гендерним ресурсним центром СумДУ в рамках виконання Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу 2020” у Сумській області.

Детальніше: Фахівчиня Гендерного ресурсного центру СумДУ стала експертом вебінару для жінок з...

Подання запитів на отримання публічної інформації до міських та районних рад Сумської області

В проекті “Голос жінки має силу 2020” у Сумській області приймають участь амбасадорки з чотирьох громад: Інна Панченко реалізовує свій міні-проект у Конотопській ОТГ, Крістіна Сахно та Аліна Коваленко – у Сумській ОТГ, Альона Жмурко заходи проекту проводитиме у селі Чернеччина Охтирського району, Інна Савицька – у місті Глухів.

Детальніше: Подання запитів на отримання публічної інформації до міських та районних рад Сумської області

Гендерний ресурсний центр СумДУ долучився до організації вебінару з жінками з непідконтрольних територій

Легко сказати «Я – лідер», але значно важче щоденно сумлінно працювати, коли ти не маєш права на помилку, бо маєш зовсім інший рівень відповідальності. У чому полягає цінність лідерства у сучасному світі?

Детальніше: Гендерний ресурсний центр СумДУ долучився до організації вебінару з жінками з непідконтрольних...

В Апараті Верховної Ради вирішили проводити гендерний аудит

В Апараті Верховної Ради України проводитимуть гендерний аудит. Відповідне розпорядження підписав керівник Апарату Вячеслав Штучний, пише ПРООН в Україні.

Детальніше: В Апараті Верховної Ради вирішили проводити гендерний аудит

Представляємо команду амбасадорок проекту "Голос жінки має силу" на Сумщині

В березні 2020 року був проведений конкурс міні-проектів в рамках Програми по відновленню миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу». Було отримано багато цікавих та креативних заявок з різних ОТГ Сумської області і відібрано 5 амбасадорок, які протягом року будуть реалізовувати свої ідеї в рамках проекту.

Детальніше: Представляємо команду амбасадорок проекту "Голос жінки має силу" на Сумщині